Biobavlněná selekce

Sporty & wellness kolekce oblečení z prémiové biobavlny. Propadněte oblečení, které vyrábíme z těch nejjemnějších látek a zažijte komfort, ze kterého nebudete chtít už nikdy slevit.

Z biobavlny pro vás vyrábíme essentials, které se stanou vaším módním wellness v každé volné chvíli. Sofistikované střihy a minimalistický design však umožňuje tyto kousky nosit kdekoli, kde se chcete cítit pohodlně.

Biobavlna, ve všech podobách které využíváme, vždy splňuje ty nejpřísnější ekologické i sociální standardy, které jsou garantovány certifikátem GOTS, nejpřísnější certifikací všech procesů při výrobě. O zcela nezávadné produkty se stará certifikát OEKOTex 100, třídy, která splňuje požadavky pro děti od 0 roku života, tedy svou nejvyšší ochranu.

V naší biobavlněné selekci objevíte spousty modelů pro váš biobavlněný kapsulový šatník. Pořiďte si nová trička z biobavlny, biobavlněné mikiny, kalhoty či další v několika základních sofistikovaných odstínech, které umožňují především skvělou kombinovatelnost.

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments. Everyday. Only. Playful. Together.