Viktorie

Elka

1. Jak se vám daří skloubit roli matky s rolí manažerky v Nadačním fondu Be Charity?

Díky flexibilní pracovní době, skvělému kolektivu a práci na home office, se mi naštěstí daří vše skloubit, jsem za to ráda.

2. Co vás přivedlo k vaší současné práci?

Vzhledem k tomu, že jsem již před mateřskou dovolenou pracovala na volné noze, hledala jsem podobný typ práce. Mám moc ráda práci s lidmi a práci, která má smysl. Náhodou mě život přivedl k zaměstnání, o kterém jsem, právě díky dřívější pracovní zkušenosti s Bárou Nesvadbovou, přemýšlela již delší dobu.

3. Jaké jsou vaše nejoblíbenější módní kousky?

Mám ráda od každého stylu něco. Oblékám se podle momentální nálady, pracovních povinností, podle typu schůzek, na které se chystám. Velmi ráda nosím šaty, sukně, společenské kalhoty, ale miluji i módu sportovní - často jezdím do přírody a ráda sportuji.

4. Co je pro vás důležité při výběru oblečení (materiály, vzhled, pohodlí, udržitelnost,...)?

Kombinace všeho – pokud jde o módu sportovní, musí být pohodlná, mám ráda měkoučké látky (viz. např. tepláková souprava ELKA LOUNGE). Styl oblečení měním právě i podle nálady. Nosím spíše jednobarevné věci. Nejvíce černou nebo bílou. Když je příležitost, ráda se obléknu více žensky. Někdy to jistí tenisky, džíny, mikina… Baví mě ale i udržitelnost. Náš fond pořádá řadu let úžasné charitativní bazary a máme také charitativní obchůdek. Protože jsem velký fanoušek úlovků z druhé ruky, tak jsem zároveň i naším věrným zákazníkem.

5. Jak trávíte volný čas? Co nejraději nosíte, když máte prostor jen sama pro sebe?

Ve volném čase ráda sportuji, cestuji nebo jen tak „výletíme“ s rodinou a kamarády. V těchto chvílích preferuji sportovnější oblečení, mám ráda volné kalhoty z teplákoviny, od mládí mě baví mikiny s kapucí a ideální obuv jsou tenisky.

6. Jak o sebe pečujete?

Vše je podmíněno časem. Vedle klasické kosmetické denní údržby ráda cvičím, jezdím na kole, snažím se chodit na masáže nebo kosmetická ošetření.

7. Na čem v současnosti pracujete?

V současné době chystáme s nadačním fondem další zajímavé projekty, např. vánoční charitativní koncert a spoustu dalších menších i větších akcí pro naše donátory i veřejnost. Aktuálně máme za sebou, kromě koncertu na lodi, také náš velký bazar na Žofíně. Takže jedna z těch větších akcí je právě úspěšně za mnou a dopadla úžasně.

8. Co je pro vás well-being?

Je to pro mě něco jako životní cíl - být spokojená sama se sebou. Je to souznění s okolím, životem, prací. Zkrátka žít dobře, být spokojená s věcmi tak jak jsou a chtít měnit jen to, co je v mých silách. Užívat si života takového jaký je. Někdy je to i o tom nepropásnout hezké okamžiky, vychutnat si je.

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments. Everyday. Only. Playful. Together.