Elka
Elka

Dámské prémiové oblečení a spodní prádlo. Eticky. ELKA LOUNGE.

Senzační jemnost a neuvěřitelný každodenní komfort. Naše dámské spodní prádlo a loungewear je pečlivě vyráběno tak, aby poskytovalo potřebnou prodyšnost a přizpůsobivost. Ať už si vyberete podprsenku, dámské body, boxerky, topy z přírodních materiálů nebo trenýrky, naše dámské spodní prádlo vás udrží v pohodlí po celý den.

Patříte k milovnicím dámského spodního prádla sportovního střihu, ale zároveň pohodlností prádla, které si občas vypůjčíte od svého protějšku? Pak se rozhodně zamilujete do dámského spodního prádla typu boxer boy pants, tedy našich dámských boxerek.

Jestli ráda nosíte sportovní podprsenku, ale na volné nošení vás moc „spíná“, doporučujeme naše dámské podprsenky typu lounge. Jedná se o střih dámského spodního prádla inspirovaného designem sportovního prádla, ale navrženého tak, aby bylo odpočinkově laděné na každodenní pohodlné používání.

Absolutním must-have našeho dámského prádla jsou však naše BASIC BODY. Dámské body může vytvořit z vašeho šatníku desítky jednoduchých outfitů. Naše dámské body je vyrobeno z micromodalu a má střih navržený k dokonalému pohodlí. U dámského prádla vždy oceníte praktičnost, kterou je typicky rozepínatelný spodní díl.

Většina našeho dámského prádla je vyrobena z micromodalu – materiálu, který díky jeho jemnosti označujeme jako „second skin“.

V případě, že naše dámské spodní prádlo již znáte, určitě doporučujeme vyzkoušet i naše dámské loungewear oblečení. Dámské mikiny, kraťásky, dámské trenýrky, trička, tílka, topy. Zamilujte se s námi do pohodlného dámské prádla a loungewear ELKA LOUNGE.

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments. Everyday. Only. Playful. Together.