Elka
Elka

Dámská body ELKA Lounge

Dámské body je must have každého dámského šatníku. Čistý design, aktivní steh a propracovaný střih vám zaručí sebevědomí a pohodlí i v těch nejdůležitějších chvílích. Dámská body nabízíme ve třech klasických barevných provedeních. Zaměřili jsme se na komfort a proto je naše dámské body na zapínání v prostředním dílu.

Dámská body se stala bestsellerem naší basic nabídky. A není se čemu divit. Body může tvořit nespočet základů jednotlivých outfitů. Pod košili, do kraťásků, jeansů... Stačí několik základních barev a máte váš daily essential.

Naše dámská body vyrábíme z extra jemného 93% mikromodalu. Tento materiál označujeme jako "second skin" a u body to platí dvojnásob. Stejný materiál totiž můžete najít i u našeho dámského spodního prádla a pánských boxerek. Dámská body z mikrovlákna ELKA LOUNGE disponují certifikátem OEKOTex 100.

Zamilujte si naše dámské body i vy.

V případě, že hledáte kromě dámského body i další basic kousky, doporučujeme objevit například naše dámské podprsenky nebo dámské boxerky. V případě, že hledáte i loungewear oblečení, doporučujeme mrknout na naše dámské mikiny z biobavlny nebo tílka, trička a topy.

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments. Everyday. Only. Playful. Together.