Elka
Elka

Dámské košile z prémiových materiálů

I košile může tvořit významnou část vašeho volnočasového šatníku. Naše dámské košile navrhujeme tak, aby se staly další kapsulí pro váš jednoduchý ale sofistikovaný outfit. Stejně jako další oblečení, i dámské košile tvoříme s duchem odpočinku. Volnější střihy, prémiové přírodní materiály a detaily, tak promění dámskou košili v soukromý wellness, který si můžete dopřávat ve volném čase i pracovním vytížení. 

Dalším významným přívlastkem našich dámských košil je udržitelnost. Košile vyrábíme výhradně v EU a všechny materiály v sobě snoubí maximální ekologickou i společenskou odpovědnost. Materiály volíme výhradně přírodní, aby po skončení jejich dlouhé životnosti nezanechaly stopu delší než je nevyhnutelné. Využívání přírodních materiálu však oceníte zejména na vlastní kůži, už žádné pocení, ale úžasná jemnost, prodyšnost a dlouhotrvající výdrž. U dámských košil, jsme se zaměřili i na takové detaily jako jsou přírodní knoflíky z materiálu corozo, tedy lisovaných palmových semen. Jejich životnost a vlastnosti jsou stejné jako plastové, ale nezanechají zcela žádnou stopu po své předchozí existenci. 

Pokud hledáte dámské košile z extra jemných a prémiových materiálů, etickou výrobou a naprosto precizním zpracováním, zcela jistě oceníte naše košilové essentials, které na stálo budou tvořit podstatnou část vašeho šatníku. 

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments. Everyday. Only. Playful. Together.