Elka
Elka

Dámské kraťásky ELKA LOUNGE

Díky našim dámským kraťáskům už nebudete muset dělat kompromisy. Jemné k pokožce, pevné na sport, extra pohodlné na doma. Zkrátka kraťásky s benefity, kterým neodoláte.

Dámské kraťásky vyrábíme ve dvou střihových variantách. Dámské kraťásky active jsou vyrobené z 95% biobavlny s ceritifkací GOTS. To vám zaručí, že vaše dámské kraťásky nejen vydrží někoiik sezón stálo barevné a v perfektní kondici, ale také, že výroba jejich materiálu proběhla v souladu s přísnými ekologickými i sociálními požadavky. Kraťásky active mají klasický střih a jsou skvělé například na cvičení jógy, lehčí sportovní aktivity nebo jak skvělé kraťásky na doma či na spaní.

Druhý typ našich kraťásků jsou kraťásky lounge. Naše novinka. Kraťásky z micromodalu, které mají dělené boky, což znamená, jsou po stranách zcela otevřené. Kraťásky lounge jsou skvělé na spaní a jak jsme vysledovali i například na tanec. Ať už je použijete jakkoli, dámské kraťásky lounge vás nadchnou svou jemností, stejně jako spousty našich produktů jsou kraťásky vyrobené z micromodalu, který nazýváme "second skin".

Pokud se chcete zamilovat i do dalších našich kousků než jen dámských kraťásků, doporučujeme objevit například naše dámské trenýrky na spaní, dámská body či dámské podprsenky.

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments. Everyday. Only. Playful. Together.