Elka
Elka

Dámské mikiny ELKA LOUNGE

Dámské mikiny, které už nebudete chtít sundat. Díky dokonale padnoucímu střihu a příjemnému materiálu z počesané bio bavlny jsou dámské ELKA mikiny ideálním basic loungewear pro domácí pohodu i jednoduchý venkovní outfit. Pokud hledáte další udržitelný kousek do šatníku, už stačí jen vybrat barvu.

Dámské mikiny z biobavlny, to jsou naše loungewear mikiny pro každou vaší volnou chvíli. Pokud hledáte mikinu na volný čas, skvělého parťáka na odpočinkové aktivity nebo jakékoli chvíle venku je pro vás naše dámská mikina tím ideálním kouskem do udržitelné části šatníku.

Dámská mikina ELKA LOUNGE je vyrobena vždy z biobavlny s certifikací GOTS, což znamená, že má etický původ co do ekologie pěstování tak i do odpovědnosti v oblasti lidské práce.

Vnitřní část našich dámských mikin je vybavena počesanou bavlnou, jemnost tak ucítíte na každém kousku těla i kdybyste pod mikinou měla jen spodní prádlo. Naše dámské mikiny jsou tak skvělé na doma, ale i jako rychlý kousek pro vyběhnutí ven.

Věděli jste, že kromě dámských mikiny vyrábíme ty stejné pánské mikiny a dětské mikiny z biobavlny. Ano, to znamená, že naše mikiny můžete kupovat i do páru nebo do konce pro celou rodinu.

Znáte ten pocit kdy si oblečete extra jemnou mikinu, zachumláte se, doplníte outfit vašemi oblíbenými teniskami a vyrazíte pro kafe? Zamilujte se do našich dámských mikin z biobavlny i vy.

Naše dámské mikiny můžete skvěle kombinovat i s našimi dámskými kraťásky active, které vyrábíme ze stejného materiálu i barev. Můžete si tak vytvořit skvělý outfit na doma i dovolenou.

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments. Everyday. Only. Playful. Together.