Elka
Elka

Dámské podprsenky

Dámské podprsenky ELKA LOUNGE

Dámské podprsenky šité bez vyztužených košíčků s vysokým podílem přírodního micromodalu nejsou takřka cítit na těle. Nabízí tak vysoký komfort po celý den. Díky posuvným ramínkům, dvojitému vrstvení a plochému active stehu se dokonale přizpůsobí a přináší oporou i pro větší poprsí. Zkrátka podprsenky pro ženy, které se i v pohodlí rády cítí krásné.

Nazýváme je dámské podprsenky lounge. Mají tvar i podobu sportovních podprsenek nicméně komfort zcela jiný, neškrtí, nesvírají, jsou extra pohodlné! Právě volnější střih našich podprsenek a materiál v podobě 93% micromodalu dělá z našich podprsenek unikátní produkt pro každou volnou chvíli.

Podprsenky ELKA LOUNGE jsou vhodné i pro méně náročné aktivity, resp. aktivity, kde není nutné dosahovat maximální opory vašeho poprsí, ale spíše pocitu komfortu.

Podprsenky z přírodního materiálu jsou vždy skvělou volbou, proto jsme se rozhodli pro využití mikromodalu, který představuje skvělý kompromis mezi vlastnostmi přírodních produktů a inovativních materiálů, lépe odvádí pot a drží tvar. Dámská podprsenka představuje základní prvek vašeho šatníku, dopřejte mu různorodost a přidejte podprsenku, která ve vašem šatníku chybí. Podprsenku, kterou zvolíte vždy když budete mít chuť cítit se extrémně pohodlně. Podprsenky vyrábíme v několika barevných provedeních a v různých kombinacích s barvami gum.

Naše dámské podprsenky budou skvělým parťákem pro spoustu vašich chvil a to nejen na doma, ale i na spousty volnočasových aktivt, cestování, jógu nebo relax.

Naše dámské podprsenky doporučujeme zakoupit spolu s dámskými boxerkami. Doporučujeme vyzkoušet i naše dámská tílka a topy, které společně s lounge podprsenkou tvoří skvělý set.

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments. Everyday. Only. Playful. Together.