Elka
Elka

Dámské šaty z prémiových materiálů

Prodyšné, extra příjemné šaty z prémiových přírodních materiálů. Žádné složité střihy a jednoroční design, ale klasika se spoustou sofistikovaných a stále basic detailů jako jsou elegantní rozparky, prakticky schované kapsy, akurátní i odvážnější dekolty, ale vždy decentní a nadčasové zpracování. To jsou naše jarní a letní must haves. 

Dámské šaty, stejně jako všechny produkty naší značky, se nesou ve znamení odpočinkového pocitu z nošení. To však neznamená, že se nejedná o šaty do společnosti či pracovního vytížení. Právě naopak, oceňte pocit soukromého wellness ať děláte cokoli. Volnější střihy, prodyšné zpracování a jemnost materiálů, precizní střih a výroba vytváří z našich šatů další a vlastně solitérní kousek, který stačí doladit jemnými doplňky a váš outfit je hotov.

Ve spojení s našimi šaty je důležité zmínit i udržitelnost. Všechny dámské šaty vyrábíme výhradně v evropské unii, z materiálů, které disponují nejnáročnějšími certifikáty na ekologii a sociální dopad. Udržitelnost našich šatů však nejvíce oceníte na vlastní kůži, materiály získané tímto způsobem vynikají kvalitou vlastností, které poznáte na první dotek a dlouhodobé nošení. Precizní výroba, rovné a přesné střihy pak zaručí pocit maximální komfortu. 

Pokud hledáte dámské šaty z prémiových přírodních materiálů a precizním zpracování, pak ty naše maximálně oceníte. Zamilujte se do pocitu, ze kterého nebudete chtít už nikdy slevit. 

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments. Everyday. Only. Playful. Together.