Elka
Elka
Elka

Dámské trenýrky, trenky ELKA LOUNGE

Dámské trenýrky pro dny plné pohody. Odlište se originálním designem a dopřejte si maximální komfort. V dámských trenýrkách vám i pohodlí bude slušet! Trendy vzory, přírodní materiály a trenýrky, kterými si zpříjemníte den.

Dámské trenky jsou trendem posledních let a my byli jedni z prvních kdo je začal vyrábět. Ano právě velký úspěch dámských trenýrek předurčil osud našeho vynálezu v podobě trenýrek pro páry a poté pro celé rodiny. Dámské trenýrky tak tvoří značnou část ELKA LOUNGE identity a proto se na ně zaměřujeme stále velmi poctivě. Naše dámské trenky naleznete ve spoustě provedení. Desítky designů a několik druhů materiálů. To jsou dámské trenýrky ELKA.

Zaměřujeme se pouze na dámské bavlněné trenýrky v několika variantách. Prvním a základním materiálem dámských trenýrek je 100% bavlna-popelín. Velmi lehký, jemný materiál. Druhým materiálem našich trenýrek je 100% bavlna - satén. Můžete si být jisti, že to je ten nejpříjemnější bavlněný materiál, který jste kdy měli na sobě. No a poslední variantou našich dámských trenýrek je novinka dámské trenýrky z biobavlny. Jedná se o GOTS certifikovaný materiál, který zaručuje nejen prvotřídní zpracování, ale i maximální ekologickou a sociální odpovědnost pří výrobě.

Zamilujte si naše dámské trenýrky i vy a pokud nestačí jen vám, ale chcete zažít #matchy #matchy a udělat radost někomu dalšímu mrkněte na naše trenýrky, spodní prádlo a oblečení pro páry nebo trenýrky a oblečení pro celou rodinu.

Dalším tipem by pro vás mohly být například dámské kraťásky z micromodalu nebo dámské kraťásky z biobavlny. Skvělým basic kouskem pro všechny vaše outfity je náš bestseller v podobě dámských body.ybuits.

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments. Everyday. Only. Playful. Together.