Elka
Elka

Dámské trenýrky active

Dámské trenýrky active ELKA LOUNGE

Dámské trenýrky pro náročnější dny. Díky trendy gumě drží přesně tam, kde mají. Trenýrky, které zkrátka ocení každá aktivní žena.

Dámské trenýrky active jsou stejně jako naše klasické dámské trenýrky skvělým parťákem pro každý den na doma, na zahradu nebo jako plážový doplněk. Dámské trenýrky se sportovní gumou vyrábíme ze tří materiálů. Prvním základním materiálem našich dámských trenýrek se sportovní gumou je 100% bavlna-popelín, velmi jemný, prodyšný materiál. Druhým materiálem našich dámských trenýrek je 100% bavlna-satén, ten nejpříjemnější materiál, který jste na sobě kdy měli a to nepřeháním. Posledním materiálem je 100% biobavlna s GOTS certifikátem.

Dámské trenýrky active snoubí výhody našich dámských boxerek a zároveň pohodlím klasickým dámských trenýrek. Díky aktivní gumě, jsou trenýrky vhodné i na spousty aktivit. Vyberte si z desítek designů, které pro vás každoročně připravujem. Basic kousky v podobě jednobarevných trenýrek, nebo zajímavé vzory z naší série collection.

Kombinujte naše dámské trenýrky s dalšími produkty na doma, na spaní nebo každodenní nošení. Mrkněte například do naší kategorie dámských tílek, topů nebo triček. Pokud hledáte i volnočasové kousky, můžete se podívat na naše loungewear mikiny z biobavlny.

A pokud chcete udělat radost i svým blízkým, doporučujeme se podívat na naše trenýrky pro páry.

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments. Everyday. Only. Playful. Together.