Elka
Elka

Povlečení, relaxační masky, DECO & HOME. ELKA LOUNGE

Vytvořte si originální domov s našimi trendy doplňky z kategorie Deco & Home. Zútulněte si ložnici měkoučkým povlečením z těch nejlepších materiálů nebo spacími maskami, díky nimž bude váš spánek kvalitní a bezstarostný. Pokud byste rádi doladili svou ložnici k dokonalosti, můžete si vybrat i z našich vonných sáčků, které vznikají spoluprací se značkou ručně sbíraných bylinek Leros a jsou vyráběné v chráněných dílnách. A co víc, věděli jste, že naše relaxační masky a sáčky vznikají v rámci projektu "minimum waste", to znamená, že na jejich výrobu používáme pouze materiál, který zbyde z větších produktů jako jsou trenýrky nebo právě povlečení.

Povlečení pro vás vyrábíme ze dvou materiálů. Prvním je povlečení z bavlněného saténu a druhým je povlečení z biobavlny. Oba typy materiálů na povlečení zaručují extra jemnost. Zatímco povlečení z bavlněného saténu je extra jemné a příjemně hřejivé, povlečení z biobavlny nazýváme jako rough touch, je přírodnější textury s trochou chladivého omaku. Už jen stačí si vybrat ze základních motivů a uni barev, které pro vás vybíráme. Povlečení ze 100% biobavlny disponuje certifikací GOTS. 

Pokud již znáte naše povlečení, mohou být třešničkou na designu vašeho spánku či odpočinku relaxační masky. Relaxační nebo také spací masky jsou ideální pro ty z vás, kteří potřebují ke spánku absolutní tmu nebo si chcete odpočinout během dne. Relaxační masky jsou také skvělým doplňkem na cestování. 

Zamilujte se i vy do našich deco & home kousků s etickým přesahem a poctivou českou výrobou. 

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments. Everyday. Only. Playful. Together.