Elka
Elka

Dětské spodní prádlo. Dětské trenýrky. ELKA LOUNGE.

Zamilujte se s námi do dětských trenýrek a mikin z měkoučkých materiálů. Trenýrky i mikiny mají štítek „Confidence in Textiles“ společnosti Oeko-Tex, který potvrzuje, že naše produkty neobsahují pesticidy a chemikálie. Dětské mikiny se navíc pyšní certifikátem GOTS a jsou vyrobené z 95% biobavlny. No a navíc je můžete sladit s maminkou i tatínkem! #elkafamily

Jestli hledáte hravé a extra příjemné dětské trenýrky, jste na správném místě. Naše dětské trenýrky jsou navržené pro každodenní dobrodružství našich nejmilejších. Spíše než o dětské spodní prádlo (u těch nejmenších) se jedná o dětské kraťásky, které jsou must have všech dětí na spaní nebo domácí aktivity. Dětské trenýrky jsou ale skvělou volbou i na jarní a letní chvíle venku. Jak vidíme na sociálních sítích, dětské kraťásky používáte nejčastěji místo mokrých plaveček na pláži, zahradní dovádění nebo třeba procházky a odpočinkové sporty. 

Dětské trenýrky vyrábíme ve 3 variantách. První jsou dětské trenýrky z klasické 100% bavlny, druhým jsou trenýrky ze 100% bavlněného saténu a třetím jsou dětské trenýrky z biobavlny, přesněji dětské trenýrky ze 100% biobavlny s certifikátem GOTS. 

No a pokud vám dětské trenýrky nestačí. Pak tu máme novinku. Dětské mikiny z biobavlny. Dětské mikiny vyrábíme z 95% biobavlny s certifikací GOTS. Naše dětské mikiny jsou navržené jako oversize, ale s takovou délkou, aby mikina byla skvělý pohodlný parťák, který však dětem umožní hrát si jakýmkoli způsobem. 

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments. Everyday. Only. Playful. Together.