Elka
Elka
Elka
Dětská Mikina bez kapuce z biobavlny Beige - Oversized Dětská Mikina bez kapuce z biobavlny Beige - Oversized
  • Coming soon
Aktuálně není skladem - Brzy doskladníme

1 199 Kč

Dětské oblečení na volný čas. ELKA LOUNGE.

Zamilujte se s námi do dětských trenýrek a mikin z měkoučkých materiálů. Trenýrky i mikiny mají štítek „Confidence in Textiles“ společnosti Oeko-Tex, který potvrzuje, že naše produkty neobsahují pesticidy a chemikálie. Dětské mikiny se navíc pyšní certifikátem GOTS a jsou vyrobené z 95% bio bavlny. Navíc je můžete sladit s maminkou i tatínkem! #elkafamily

Jestli hledáte hravé a extra příjemné dětské trenýrky, jste na správném místě. Naše dětské trenýrky jsou navržené pro každodenní dobrodružství našich nejmilejších. Spíše než o dětské spodní prádlo (u těch nejmenších) se jedná o dětské kraťásky, které jsou must-have všech dětí na spaní nebo domácí aktivity. Dětské trenýrky jsou ale skvělou volbou i na jarní a letní chvíle venku. Jak vidíme na sociálních sítích, dětské kraťásky používáte nejčastěji místo mokrých plavek na pláži, při zahradním dovádění nebo třeba na procházky a odpočinkové sporty.

Dětské trenýrky vyrábíme ve 3 variantách. První jsou dětské trenýrky z klasické 100% bavlny, druhou jsou trenýrky ze 100% bavlněného saténu a třetí jsou dětské trenýrky z bio bavlny, přesněji dětské trenýrky ze 100% bio bavlny s certifikátem GOTS.

Pokud vám dětské trenýrky nestačí, pak tu máme novinku. Dětské mikiny z bio bavlny. Dětské mikiny vyrábíme z 95% bio bavlny s certifikací GOTS. Naše dětské mikiny jsou navržené jako oversized, ale s takovou délkou, aby mikina byla skvělým pohodlným parťákem, který však dětem umožní hrát si jakýmkoli způsobem.

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments. Everyday. Only. Playful. Together.