Elka
Elka
Elka

Dětské teplákové kalhoty

Dětské tepláky ELKA LOUNGE

Basic kousky jsou oblíbené i v dětském světě! Pohodlné tepláky se hodí pro každou aktivitu a jejich příjemný materiál určitě vykouzlí každému prckovi úsměv na tváři.

Dětské tepláky z biobavlny jsou tepláky stvořené pro každodenní dobrodružství našich nejmenších. Dopřejte vašim nejmenším ty nejkvalitnější dětské tepláky z prémiového materiálu z počesané biobavlny. Dětské tepláky z naší dílny disponují certifikátem OEKOTex 100, který garantuje zdraví nezávadné materiály i pro děti do 1 roku. Materiál našich dětských tepláků však disponuje i dalším certifikátem, kterým je GOTS - certifikát zaručující, že výroba tohoto materiálu proběhla s maximální ekologickou i společenskou odpovědností.

Dětské tepláky ELKA LOUNGE jsou skvělým parťákem na doma, na dovolené ale i pro každodenní nošení. Dětské tepláky vyrábíme z 95% biobavlny. Pokud chcete udělat vaší ratolesti i další radost, doporučujeme podívat se na naše dětské bavlněné trenýrky, které vyrábíme v desítkách zajímavých vzorů, kterým vaše děti jednoduše propadnou.

Věděli jste, že stejné jako dětské tepláky vyrábíme i dámské a pánské tepláky? Ano, i s našimi teplákami se můžete sladit v celé rodině nebo jen vy a vaše nejmilovanější.

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments. Everyday. Only. Playful. Together.