Elka
Elka

Dětské trenýrky, trenky ELKA LOUNGE

Dětské trenýrky s originálním a hravým designem. ELKA přináší vašim dětem trenýrky, které mají praktický a pružný střih pro ničím nerušený pohyb a jsou vyrobené z prémiových materiálů vhodných pro tu nejjemnější pokožku. Testováno těmi nejmenšími při každodenních dobrodružstvích.

Naše dětské bavlněné trenýrky vyrábíme ve 3 materiálech. Prvním z nich je 100% bavlna-popelín. Lehký, prodyšný materiál. Druhým materiálem je 100% bavlna-satén, extra jemný materiál, který vaše děti skoro neucítí na těle. Poslední novinkou v naší nabídce jsou trenýrky ze 100% biobavlny. Všechny materiály našich trenýrek disponují materiálem OEKOTex 100, což zaručuje, že materiály jsou vhodné i pro děti do 1 roku, tedy nejvyšší možná opatření. Dětské trenýrky z biobavlny jsou navíc vyrobené z materiálu s certifikací GOTS. 

Hledáte skvělý kousek na hraní vašich ratolestí? Vyzkoušejte naše dětské trenýrky. Dětské trenky jsou skvělým kusem oblečení i na dovolené, kdy je oceníte například když nechcete aby vaše děti byly v mokrém. 

Chcete vašim dětem vykouzlit opravdový úsměv na tváři, slaďte dětské trenky vašich nejmenších s vámi. Mrkněte do naší kategorie trenýrek pro celé rodiny. 

Věděli jste, že vyrábíme i ELKA LOUNGE dětské mikiny z biobavlny? Mrkněte na ně.

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments. Everyday. Only. Playful. Together.