Hledáme dvorního fotografa & video makera

Jsi fotograf/ka a poradíš si i s videem? Chceš mezi své zajímavé zakázky zařadit i něco pravidelného? Baví tě móda a fandíš udržitelnosti? Nezalekneš se ani pomoci nám s produkční činností v podobě hledání lokací, modelů? Chceš se dozvědět něco víc? Jdeme na to. 

Koho a pro co hledáme

Jsme ELKA LOUNGE, česká značka, kterou eticky vyrábíme v ČR od roku 2008. Dělat módu v čechách a konkurovat zahraničí je takové jaké je a proto se musíme snažit jinak než realizovat zkostnatělé kampaně. Hledáme proto dvorního fotografa a video makera, který s námi bude pravidelně dokumentovat a předávat autentické zážitky. Třeba jako: 

  • fotit nové produktovky a předat tu maximální jemnost materiálů objektivem
  • dokumentovat s námi dění naší výroby
  • fotit menší sezónní kampaně
  • fotit a točit vychytávky (jednoduché záběry z denního života nebo detaily produktů)
  • fotit YourMoments koncept (příběhy reálných lidí v reálném prostředí)

Co požadujeme:

Nehledáme jen ruce na objektivu, hledáme partnera na realizaci focení a videí. Chceme si umět společně sednout a přemýšlet o tom, jak dělat světové věci lokálně a udržitelně. Chceme dělat s lidmi, kteří jsou naladění stejně. Chceme abys byl/a ten typ, co také ví, že je potřeba být finančně efektivní a hledá cestičky k tomu jak získat maximum muziky za co nejlepších podmínek a tím tvořit častěji a přirozeněji. Také chceme, aby vize a posuny tvorby nešly jen od nás, ale abys byl/a ty tím trendseekerem a měl/a ELKA LOUNGE jako i svůj lovebrand. Chceme abys přemýšlel o celé vizuální věci a posouvali jsme ji společně. 

No a tvé požadavky a návrhy si rádi vyslechneme na online callu. 

Zaujala tě naše nabídka spolupráce? Napiš nám prosím email na [email protected] Přilož ideálně odkazy na tvé sociální sítě (profesní), odkaz na web nebo portfolio. 

Budeme se těšit! 

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments. Everyday. Only. Playful. Together.