Elka
Elka
Elka

Povlečení, relaxační masky, DECO & HOME. ELKA LOUNGE

Vytvořte si originální domov s našimi trendy doplňky z kategorie Deco & Home. Zútulněte si ložnici měkoučkým povlečením z těch nejlepších materiálů nebo spacími maskami, díky nimž bude váš spánek kvalitní a bezstarostný. Pokud byste rádi doladili svou ložnici k dokonalosti, můžete si vybrat i z našich vonných sáčků, které vznikají spoluprací se značkou ručně sbíraných bylinek Leros a jsou vyráběné v chráněných dílnách. A co víc, věděli jste, že naše relaxační masky a sáčky vznikají v rámci projektu „minimum waste“, to znamená, že na jejich výrobu používáme pouze materiál, který zbyde z větších produktů, jako jsou trenýrky nebo právě povlečení.

Povlečení pro vás vyrábíme ze dvou materiálů. Prvním je povlečení z bavlněného saténu a druhým je povlečení z bio bavlny. Oba typy materiálů na povlečení zaručují extra jemnost. Zatímco povlečení z bavlněného saténu je extra jemné a příjemně hřejivé, povlečení z bio bavlny nazýváme „rough touch“ – jde o přírodnější texturu. Pak už jen stačí vybrat si ze základních motivů a univerzálních barev. Povlečení ze 100% bio bavlny disponuje certifikací GOTS.

Pokud již znáte naše povlečení, mohou být třešničkou na dortu vašeho spánku či odpočinku relaxační masky. Relaxační nebo také spací masky jsou ideální, když potřebujete ke spánku absolutní tmu, nebo když si chcete odpočinout během dne. Relaxační masky jsou také skvělým doplňkem na cestování.

Zamilujte se i vy do našich deco & home kousků s etickým přesahem a poctivou českou výrobou.

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments. Everyday. Only. Playful. Together.