Elka
Elka

Biobavlněné povlečení - jemnost & ochrana přírody

Bavlněné povlečení se stalo standardem nabídky většiny světových značek, i té naší. S rostoucím množstvím a se však zvyšují nároky na rozsah pěstování bavlny a jejího negativního dopadu na životní prostředí. Biobavlněné povlečení představuje úžasný kompromis mezi dopadem na životní prostředí a vaším komfortem. V ELKA LOUNGE vždy hledáme způsob jak dokonale skloubit obojí. Právě z toho důvodu jsme se zaměřili na výběr skvěle zpracovaných biobavlněných látek s nejpřísnější certifikací na světe. GOTS certifikát, kterým se naše materiály pyšní, zaručuje etické i ekologické standardy při zpracování. 

Naše povlečení ze 100% biobavlny obohacujeme úpravou softfinish, která v kombinaci se správnou gramáží materiálu zaručuje pevnost a výdrž biobavlněného povlečení a zároveň jeho maximální jemnost a prodyšnost. 

Biobavlněné povlečení vyrábíme v kolekci basics, tak aby skvěle dotvořilo vzhled i kvality každého stylu interiéru. Právě design čisté biobavlny v kombinaci se základními barvami představuje prémiový vzhled i jemnost na omak. 

Zamilujte se s námi do přírodní struktury biobavlněného povlečení a usínejte v té nejvyšší kvalitě s klidným svědomím z odpovědného produktu. 

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments. Everyday. Only. Playful. Together.