Elka
Elka
Elka

Kvalitní povlečení ELKA LOUNGE z těch nejjemnějších přírodních materiálů

Povlečení, díky kterému už nikdy nebudete chtít vstát z postele. Víme, to není moc praktické. Ale ten měkoučký dotek bavlněného saténu, extra jemného lnu nebo biobavlny. Minimalistcké povlečení, design, který rozzáří vaši ložnici za to stojí. Postel plná nadýchaných polštářů a ty nejjemnější materiály pro ničím nerušený spánek.

Povlečení ze 100% bavlněného saténu
Vyrábíme povlečení z těch nejkvalitnějších materiálů. Už jste zkoušeli naše povlečení z bavlněného saténu? Garantujeme vám, že v ničem jiném už nebudete chtít spát. Jedná se o speciálně vytvořený materiál, který má vysokou hustotu tkaní a tím se naše povlečení stává nejen extrémně jemné (vyšší jemnost již dosahuje pouze hedvábí), ale také odolné a dlouhotrvající - což u ložního prádla jistě oceníte. Pořiďte si saténové povlečení ELKA LOUNGE a nechte se roky hýčkat tím nejlepším "second skin" materiálem.

Povlečení z biobavlny
Preferujete bio povlečení? To je skvělé! Právě pro vás vyrábíme několik druhů našeho povlečení ze 100% biobavlny. Jedná se také o velmi jemný materiál, který je však na omak o malinko hrubší, schválně, nazýváme jej "tough touch". Je podobný lněnému povlečení nebo povlečení z klasické bavlny. Jedná se zkrátka o jiný druh materiálu, a je jen na vás, které je příjemnější vám. Oproti saténu je materiál na dotek pevnější. Dopřejte si kvalitní povlečení. Materiál našeho biobavlněného povlečení disponuje jak certifikací OekoTex 100 tak bio certifikací GOTS.

Povlečení z extra jemného 100% lnu

Propadněte tomu nejjemnějšímu povlečení ze lnu. Len tak jak ho znáte, tvrdší na omak, je zcela jiný len, než najdete u nás. Naše lněné povlečení je vyrobené z extra jemného lnu té nejvyšší kvality zpracování. Dotykem Vám připomene spíše jemnost flanelu či počesané bavlny. Objevte kouzlo lněného kvalitního povlečení.


Vyrábíme i dětská povlečení
Novinkou v nabídce jsou také dětská povlečení. Dětská povlečení z biobavlny nebo dětská povlečení z bavlněného saténu vyrábíme ze stejně kvalitních materiálů v rozměru 90*130. Materiál na naše dětské povlečení z biobavlny disponuje certifikáty OekoTex 100 a GOTS.

Pokud hledáte kvalitní luxusní povlečení, jste na správném místě. Zamilujte se s námi do nikdy nekončících chvil v našem ELKA LOUNGE povlečení a nechte se hýčkat těmi nejlepšími materiály.

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments. Everyday. Only. Playful. Together.