Elka
Elka
Elka

Povlečení ELKA LOUNGE z dokonalého materiálu

Povlečení, díky kterému už nikdy nebudete chtít vstát z postele. Víme, to není moc praktické. Ale ten měkoučký dotek bavlněného saténu nebo povlečení z biobavlny a design, který rozzáří vaši ložnici za to stojí. Postel plná nadýchaných polštářů a to nejjemnější povlečení pro ničím nerušený spánek.

Povlečení z bavlněného saténu
Vyrábíme povlečení z těch nejkvalitnějších materiálů. Už jste zkoušeli naše povlečení z bavlněného saténu? Garantujeme vám, že v ničem jiném už nebudete chtít spát. Jedná se o speciálně vytvořený materiál, který má vysokou hustotu tkaní a tím se naše povlečení stává nejen extrémně jemné (vyšší jemnost již dosahuje pouze hedvábí), ale také odolné a dlouhotrvající - což u ložního prádla jistě oceníte. Pořiďte si saténové povlečení ELKA LOUNGE a nechte se roky hýčkat tím nejlepším "second skin" materiálem.

Povlečení z biobavlny
Preferujete bio povlečení? To je skvělé! Právě pro vás vyrábíme několik druhů našeho povlečení ze 100% biobavlny. Jedná se také o velmi jemný materiál, který je však na omak o malinko hrubší, schválně, nazýváme jej "tough touch". Je podobný lněnému povlečení nebo povlečení z klasické bavlny. Jedná se zkrátka o jiný druh materiálu, a je jen na vás, které je příjemnější vám. Oproti saténu je materiál na dotek pevnější. Vyzkoušejte obě naše varianty povlečení. Materiál našeho biobavlněného povlečení disponuje jak certifikací OekoTex 100 tak bio certifikací GOTS.

Jaké nabízíme rozměry povlečení?
Naše povlečení vyrábíme standardně v rozměru 140*200, tedy povlečení na jednu peřinu. Ke klasickému polštáři od nás obdržíte také povlak na malý polštářek, tak aby Vaše postel mohla být celá jednotná.

Vyrábíme i dětská povlečení
Novinkou v nabídce jsou také dětská povlečení. Dětská povlečení z biobavlny nebo dětská povlečení z bavlněného saténu vyrábíme ze stejně kvalitních materiálů v rozměru 90*130. Materiál na naše dětské povlečení z biobavlny disponuje certifikáty OekoTex 100 a GOTS.

Pokud hledáte luxusní povlečení, jste na správném místě. Zamilujte se s námi do nikdy nekončících chvil v našem ELKA LOUNGE povlečení a nechte se hýčkat těmi nejlepšími materiály.

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments. Everyday. Only. Playful. Together.