Elka
Elka

Povlečení z bavlněného saténu - prémiové & přírodní 

Povlečení ze 100% bavlněného saténu představuje nejjemnější materiál z nabídky ložního prádla značky ELKA LOUNGE. Saténové povlečení vyrábíme z prvotřídních materiálů, které se vyznačují svou hustotou vazby a jemností vláken. Naše povlečení z bavlněného saténu představuje kombinaci vysoce kvalitního výrobku s dlouhou dobou životnosti a spolu s kombinací s úpravou softfinish se jedná o tak jemný materiál, který si zamilujete až poté co jej ucítíte na vlastní kůži. 

V ELKA LOUNGE se vždy snažíme skloubit dopad na životní prostředí s maximálním zaměřením na váš komfort. Bavlněný satén, který využíváme pro saténové povlečení, obsahuje certifikát OekoTex 100 zaručující maximálně nezávadné barvení materiálu a zároveň péči o zachování přírodních vlastností bavlněných vláken. 

Saténové povlečení je zárukou prémiového vzhledu každé ložnice a ve spojení s esteticky vyváženým designem dotváří vzhled založený na kvalitě přírodních materiálů a poskytuje nenahraditelnou jemnost pro kvalitu vašeho spánku. 

Saténové povlečení vyrábíme v kolekci základních barev a vybraných designů. Zamilujte se s námi do povlečení z bavlněného saténu a obohaťte svůj spánek produktem s nejvyšší jemností a odpovědným původem.

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments. Everyday. Only. Playful. Together.