Elka
Elka
Elka

Rodinné trenýrky. Spodní prádlo i další oblečení sladěné pro rodinu. ELKA LOUNGE.

S našimi rodinnými trenýrkami si můžete být jisti, že budete ladit nejlépe široko daleko. A i když to zrovna není vidět, díky nám můžete mít své malé rodinné tajemství. No a už to není jen o trenýrkách. Co takhle společné rodinné mikiny? Podle nás skvělý #familytime.

Ať už se rozhodnete pro rodinné trenýrky nebo rodinné mikiny, najdete u nás hned několik druhů materiálů. U rodinných trenýrek můžete vybírat ze třech materiálů – rodinné trenýrky ze 100% bavlny, rodinné trenýrky ze 100% bavlněného saténu a trenýrky pro celou rodinu z bio bavlny s certifikací GOTS.

Jestli náhodou propadnete našim rodinným mikinám, je to jednoduché. Mikiny pro celou rodinu vyrábíme pouze z 95% bio bavlny, která se taktéž pyšní certifikáty GOTS. Materiál pro naše rodinné mikiny je díky svému počesanému vnitřnímu zpracování tak jemný, že ho nazýváme „you have to touch“.

Pokud hledáte společný outfit pro celou rodinu nebo jen pro jednoho z vás spolu s dětmi, jste na správném místě. Díky tomu, že můžete nakupovat kousky samostatně, si můžete svůj #matchy outfit namíchat dle libosti.

Užívání společných chvil je jistojistě vaše radost. My budeme rádi, když budeme moci přispět našim rodinným oblečením k tomu, aby měly tyto chvíle ještě větší jiskru.

A jestli ještě nejste rodinka, nevadí, máme i skvělé trenýrky pro páry a mikiny pro páry.

#matchy underwear #matchy trunks # matchy clothes

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments. Everyday. Only. Playful. Together.