Elka
Elka
Elka

Nová kolekce 23/24

Earth & Wellness! To jsou základní esence naší nové kolekce SS/AW 23-24. Přírodní a eticky vyrobené materiály v podobě 100% francouzského lnu, česané i hladké biobavlny vytváří produkty, které jsou odpovědné k přírodě. Díky svému extra jemnému zpracování od evropských producentů však přináší zásadní vlastnosti, které oceníte nejen díky pocitu z etického nákupu, ale hlavně na vlastní kůži. Vaše nové módní a odpovědné wellness. 

V kolekci jsme věnovali velký focus na Classy/Lounge kousky vyrobené z extra jemně tkaného francouzského lnu. Vznikla kompaktní lněná kapsule, která Vám umožní oblékat se chick, sebevědomě, prodyšně a přitom tak elegantně při všech potřebných událostech.  V kolekci objevíte lněné šaty, lněné košile a tuniky, lněná kimona, ale také lněné dlouhé i krátké kalhoty.

Nemohli jsme však zapomenout na naší Sporty & Wellness kategorii, kterou nová kolekce 23/24 posiluje o nové modely z té nejjemnější biobavlny. Loose fit mikiny s kapucí i bez kapuce, mikinové plážové vesty a open neck trička. 

Nezbývá než si jí užít. 

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments. Everyday. Only. Playful. Together.