Elka
Elka
Elka
Elka
Elka

ELKA LOUNGE novinky v oblečení, spodním prádle a deco & home

Vaše daily essentials v novém hávu. Objevte ty nejlepší materiály a precizní zpracování, které se stane vaší druhou kůží. Nové střihy a produkty posunou váš šatník na další úroveň, a to od základů spodního prádla po volnočasové kousky. Navíc eticky a udržitelně.

Hledáte novinky ve spodním prádle nebo loungewear? Jste na správném místě, u nás najdete desítky nových, zajímavých střihů, basic i collection designů spodního prádla a loungewear. Ať už hledáte dámská body, která jsou perfektním základem dámského šatníku, nebo další lounge kousky. Trenýrky pro páry nebo rodiny od nás zřejmě už za ta léta znáte, ale co skrýváme za těmito novinkami?

Dámské i pánské lounge spodní prádlo vychází z jednoduchého, avšak nového modelu. Milujeme sportovní oblečení a prádlo, ale nechceme cítit tlak, které sportovní prádlo způsobuje. Vytvořili jsme pro to lounge edice sportovních podprsenek, dámských i pánských boxerek, které vypadají jako sportovní, ale budete se v nich cítit extrémně pohodlně. Tyto střihy mají „volnější“ provedení, které kombinuje výhody jednoduchého sportovního designu a komfort klasického volnočasového prádla. Lounge spodní prádlo se perfektně hodí i na méně fyzicky orientované aktivity.

Pokud hledáte loungewear novinky, pak vás moc rádi nasměrujeme na naše loungewear mikiny pro ženy, muže i děti, nebo basic kousky, jako jsou pánská trička. Všechny naše loungewear kousky vyrábíme z udržitelných materiálů, kterým je v případě mikin 95% bio bavlna a u triček 100% bio bavlna. Oba materiály jsou s certifikací GOTS.

Věděli jste, že u nás naleznete i produkty z řady Home & Deco? Mrkněte do našich novinek a zamilujte se například do našeho povlečení ze 100% bio bavlny nebo povlečení z bavlněného saténu.

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments. Everyday. Only. Playful. Together.