Elka
Elka
Elka

Pánské spodní prádlo a loungewear oblečení ELKA Lounge

Trenýrky, trička, boxerky, pánské spodní prádlo ale třeba i mikiny. Od náročných pracovních dnů, tělocvičny až po pohodové víkendy, mezi našimi produkty najdete vždy to pravé. Prémiové materiály, precizní střihy, promyšlený design. Pohodlí a kvalita v jednom. Zkrátka to jediné pánské spodní prádlo a loungewear, které si s vámi zaslouží být po celý den. 

Pokud jste zvyklí na pánské spodní prádlo ze 100% bavlny, máme pro vás připravené pánské trenýrky, které mají střih vyladěný tak, že se pohodlně vejdou i do užších kalhot. Navíc u nás naleznete i variantu pánských trenýrek ze 100% biobavlny, která se pyšní nejpřísnějším certifikátem na šetrnou ekologickou produkci GOTS. 

Pro ty z vás, kteří preferujete pánské spodní prádlo z microvlákna, můžeme vám vřele doporučit naše pánské boxerky z micromodalu. Složení představuje 93% micromodal a 7% elastan a tento materiál označujeme jako second skin. Jedná se o opravdu extra jemný materiál, který dělá z pánského spodního prádla téměr neviditelnou záležitost. 

Poslední variantou pánského spodního prádla jsou pánské trenýrky active, které kombinují výhody v podobě volnějšího střihu trenýrek spolu s minimalistickou vytkávanou gumou boxerek. 

Novinkou je naše pánské loungewear oblečení v podobě triček a mikin. U obou produktů se jedná o špičkové materiály s certifikací GOTS. Pánská trička se pyšní 100% biobavlnou, která skvěle drží svůj tvar. Pánské loungewear mikiny jsou vyrobeny z 95% bavlny s počesanou úpravou. 

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments. Everyday. Only. Playful. Together.