Elka
Elka
Pánská lněná košile Moss green Pánská lněná košile Moss green
  • -20%
Skladem

2 559 Kč 3 199 Kč

Pánské oblečení a spodní prádlo, eticky. ELKA LOUNGE.

Trenýrky, trička, boxerky, pánské spodní prádlo, ale třeba i mikiny. Od kousků pro náročné pracovní dny, věci na cvičení, až po kousky pro pohodové víkendy – mezi našimi produkty najdete vždy to pravé. Prémiové materiály, precizní střihy, promyšlený design. Pohodlí a kvalita v jednom. Zkrátka to jediné pánské spodní prádlo a loungewear, které si s vámi zaslouží být celý den.

Pokud jste zvyklí na pánské spodní prádlo ze 100% bavlny, máme pro vás připravené pánské trenýrky, které mají střih vyladěný tak, že se pohodlně vejdou i do užších kalhot. Navíc u nás najdete i variantu pánských trenýrek ze 100% bio bavlny, která se pyšní nejpřísnějším certifikátem na šetrnou ekologickou produkci GOTS.

Těm z vás, kteří preferují pánské spodní prádlo z mikrovlákna, můžeme vřele doporučit naše pánské boxerky z micromodalu. Složení představuje 93% micromodal a 7% elastan. Tento materiál označujeme jako „second skin“. Jedná se o opravdu extra jemný materiál, který dělá z pánského spodního prádla téměř neviditelnou záležitost.

Poslední variantou pánského spodního prádla jsou pánské trenýrky active, které kombinují výhody v podobě volnějšího střihu trenýrek spolu s minimalistickou vytkávanou gumou boxerek. Novinkou je naše pánské loungewear oblečení v podobě triček a mikin. U obou typů produktů se jedná o špičkové materiály s certifikací GOTS. Pánská trička se pyšní 100% bio bavlnou, která skvěle drží svůj tvar. Pánské loungewear mikiny jsou vyrobeny z 95% bavlny s počesanou úpravou.

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments. Everyday. Only. Playful. Together.