Elka
Elka

Pánské boxerky

Men's Boxers, Underwear for Men ELKA LOUNGE

Pánské boxerky jsou základem pánského šatníku. Jednoduché střihy zaměřené na výkon, prodyšný prémiový materiál a dvojitá vrstva pro potřebnou oporu. V boxerkách ELKA máte každodenní úspěch zaručen.

Pánské boxerky vyrábíme z několika materiálů, tím hlavním, je 93% Micromodal, který označujeme jako "second skin". Je neskutečně jemný, lehký, prodyšný, ale zároveň drží tvar. Tento materiál vytváří z našich pánských boxerek produkt vhodný pro každodenní používání s maximální mírou komfortu, ale zároveň se skvěle hodí i pro sportovní a náročnější aktivity. Oproti bavlněným boxerkám náš micromodal lépe odvádí pot a materiál se nevytáhává. Vyzkoušejte naše pánské boxerky z mikrovlákna i vy.

Druhý materiál, který můžete najít u našich boxerek pro muže je viskósa, která má podobné vlastnosti jako micromodal nicméně její struktura je více podobná bavlně.

Naše pánské boxerky vyrábíme vždy v provedení s logem vytkávanou gumou ELKA LOUNGE. Tato guma je speciálně upravena, aby byla stejně jemná jako samotný hlavní materiál boxerek. Oproti běžným boxerkám je tato guma o cca 50% subtilnější a činí tak z našich boxerek prádlo, které není téměř cítit na těle.

U většiny našich boxerek pro muže se můžete setkat s označením LOUNGE, jedná se o speciálně upravený střih boxerek, které jsou kratší, nerolují se, perfektně sedí přes stehna i v pase, ale mají speciálně upraven prostřední díl, tak aby držely kde mají, ale zároveň poskytovaly "lounge-pohodlný" prostor v intimní oblasti a nesvíraly.

Pokud nejste fanoušci boxerek, můžete mrknout na desítky vzorů a materiálů našich pánských trenýrek. Pro sladění můžete taktéž mrknout na dámské boxerky nebo podprsenky.

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments. Everyday. Only. Playful. Together.