Elka
Elka

Pánské mikiny ELKA LOUNGE

Pánské mikiny s jednoduchým designem, které se díky uvolněnému střihu a materiálu s 95% biobavlnou stanou vaším každodenním must-have. Příze mikin se může chlubit certifikátem GOTS, potisk má certifikát Oeko-Tex a guma Oeko-Tex 100. Tyto kvalitní mikiny zůstanou ve vašem šatníku o hodně déle než jednu sezónu.

Hledáte pánskou mikinu, na kterou si zvyknete a můžete neustále dokupovat? Pak jste u nás správně. Naše pánské mikiny jsou z kolekce basic, která souzní s naším přesvědčením dělat bestsellery na stálo, abyste nemuseli stále experimentovat.

Pánské mikiny z biobavlny vyrábíme v několika barevných provedeních a střizích. Díky kvalitě použitých materiálů garantujeme stálobarevnost a držení tvaru mikin po několik sezón.

Zažijte s našimi mikinami ten skvělý pocit dokonale padnoucí mikiny z prémiové biobavlny. Doplňte svůj outfit například i našimi pánskými tričky ze 100% biobavlny, obujte oblíbené tenisky a užívejte si pocit absolutní svěžesti.

Naše pánské mikiny jsou udržitelné. Jejich výroba probíhá kompletně v České republice. Materiál mikin disponuje certifikátem GOTS, který zaručuje, že bavlna pro ně použitá i následný proces úprav a barvení probíhal s maximální ekologickou i společenskou odpovědností.

Chcete začít s prémiovým šatníkem od základů? Pak doporučujeme objevit i naše pánské spodní prádlo, pánské boxerky nebo pánské sety spodního prádla a oblečení.

Pokud hledáte originální dárek, doporučujeme navštívit i naše sekce pro páry nebo rodiny, u nás totiž můžete sladit spodní prádlo nebo právě mikiny pro celou rodinu.

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments. Everyday. Only. Playful. Together.