Elka
Elka

Men's Trunks, Men's Underwear ELKA LOUNGE

Pánské trenýrky, pánské spodní prádlo ELKA Lounge Pánské trenýrky, které jsou symbolem pohodlí. Skvěle padnoucí střih a precizní materiály pro každodenní komfort. Odlište se od ostatních trendy trenýrkami s nadčasovým designem, úžasným materiálem i vyladěným střihem padnoucím i do užších kalhot.

Preferujete pánské trenýrky, ale víte, že vám ty klasické překáží v moderních střizích kalhot? Právě na vás myslíme při výrobě a ladění našeho pánského prádla. Pánské trenýrky jsou naší první a stále zásadní specializací. Naše pánské trenýrky mají speciálně vyvinutý střih, který je akorát dlouhý, aby poskytoval potřebnou oporu intimních partií, ale zároveň minimálně potřebný, aby látka zbytečně nepřekážela a trenky byly vhodné například i v kratších šortkách nebo slimfit kalhotách. Další předností našich trenýrek je zároveň šířka nohavic, kterou jsme vyřešili již známým trojdílným střihem v oblasti sezení, který umožní, že nohavičky mohou být opět užší a tím neomezují stehna při sedání. Výsledkem jsou užší nohavičky, které nepřekáží pod kalhoty, ale zároveň vysoký komfort. U našich pánských trenýrek jsme zvolili zjemněnou, subtilní gumu, která se nevytáhává, ani nesráží. Naše pánské trenýrky tak prakticky neucítíte a nebudou se vám vrstvit a překážet.

Pánské trenky vyrábíme z několika materiálů, přičemž tím hlavním jsou pánské trenýrky ze 100% bavlny - popelínu. Jedná se o základní, krásně jemný materiál s certifikací OEKO-TEX 100. Druhým materiálem jsou trenky ze 100% bavlněného saténu, který je ještě o fous prémiovější než popelín. Posledním materiál je pánské spodní prádlo z biobavlny. Jedná se o pánské trenýrky ze 100% biobavlny s certifikací GOTS. Tento materiál je zárukou maximálního komfortu a zároveň ohleduplnosti vůči životnímu prostředí a dopadu výroby na společnost.

Naše trenýrky kažodoročně obleká tisíce spokojených zákazníků a to nejen z řad mužů. V ELKA jsme vymysleli trenýrky pro páry a trenýrky pro celé rodiny. Pokud hledáte zajímavý dárek například, který dokáže vykouzlit opravdovou radost na tváři, pak jste jej právě našli.

Pokud chcete vyzkoušet i naše další pánské spodní prádlo, doporučujeme objevit naše pánské boxerky.

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments. Everyday. Only. Playful. Together.