Elka
Elka

Pánské trenýrky active

Pánské trenýrky active ELKA LOUNGE

Pánské trenýrky se sportovní gumou, to jsou naše pánské trenýrky active zaměřené na výkon. Díky pevné sportovní gumě si budete jistí i v těch nejvypjatějších chvílích. Pánské trenýrky ze 100% bavlny, které vám díky prodyšnosti a kvalitě zajistí pohodlí po celý den. Designová guma navíc zajistí, že trenýrky zůstanou vždycky na svém místě.

Oproti klasickým pánským trenýrkám se trenýrky active liší pouze v provedení gumy. Zatímco u klasických trenýrek se jedná o gumu zapošitou v látce, u verze active je guma převzata z pánských boxerek. Trenýrky active tak skloubí výhody jak klasických trenýrek tak boxerek a to svou pohodlností trenýrek a praktičností boxerek. Ideální volba pro ty z vás, kteří stále váháte mezi trenýrkami a boxerkami.

Pánské trenýrky active vyrábíme vždy ze 100% bavlny, u některých modelů se setkáte se 100% bavlněným popelínem, 100% bavlněným saténem nebo 100% biobavlnou s certifikací GOTS. Ve všech případech se jedná o úžasné materiály s dlouhou výdrží, ale zejména extra jemnou úpravou, která z našich trenýrek dělá prádlo, které prakticky nepocítíte na těle.

Pánské trenýrky active jsou dalším typem našeho pánského spodního prádla, které je vhodné prakticky pro každou část dne. Jsou šik na spaní, praktické do obleku, ideální na sport nebo do užších kalhot díky svému střihu, který díky naší specializaci optimalizujeme od roku 2008.

Pokud se chcete dočíst více o všech přednostech našich pánských trenýrek, doporučujeme přejít zde. Pokud preferujete skutečně neviditelné spodní prádlo a chcete zažít co znamená "second skin" doporučujeme prozkoumat naše pánské boxerky z mikromodalu.

Víte, že s námi se můžete sladit i do páru, nebo pro celou rodinu? Udělejte radost svému protějšku buď párovými trenýrkami nebo například bestsellerem v podobě dámského body. ing women's selection.

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments. Everyday. Only. Playful. Together.