Zakázková výroba českých trenýrek

Potřebujete vyrobit speciální trenýrky na zakázku? Hledáte další zajímavost pro vaše zákazníky a partnery? Díky rozšíření kapacit naší výroby nově nabízíme tuto možnost i vám. Vyrábíme nejkvalitnější pánské, dámské i dětské trenýrky pro každou příležitost. Vše v České republice, z těch nejkvalitnějších materiálů a kompletním servisem od grafických služeb, výběru látek, šití až po výrobu obalů. 

  • trenýrky na zakázku s kompletním servisem (výběr a dodání látek, zajištění výroby cedulek s vlastním logem či spolupráce made by ELKA, grafické práce - látka, cedulky, obaly, zajištění výroby obalů,...)
  • výběr ze spousty druhů materiálů (bavlněný satén, bavlněný popelín, biobavlněný popelín, plátno a další...)
  • výroba jak menších sérií tak velkých sérií (jednorázově i dlouhodobě)
  • marketingová spolupráce (pokud jste značka, se kterou si padneme do oka, můžeme vytvořit i hlubší spolupráci v rámci co-brandingu a navázat tak dalšími marketingovými aktivitami)
  • naše trenýrky splňují silné etické standardy a udržitelné procesy, stejně tak můžeme nabídnout materiály a další komponenty s certifikací GOTS
  • všechny materiály, které využíváme, splňují standard OEKOTEX 100

Troufneme si říci, že jsme se od roku 2008 stali předním výrobcem trenýrek na českém trhu a značka ELKA LOUNGE je považována za český lovebrand.

Za vším stojí naše orientace na detail, kvalitu a úžasné materiály. Z toho důvodu do předu upozorňujeme, že naše ceny nejsou srovnatelné s levnou dováženou konkurencí a produkty nelze zařadit do kategorie "reklamní textil". Pokud hledáte kvalitní produkt s odpovídajícími podmínkami, moc se těšíme na spolupráci. V případě zájmu nás kontaktujte na [email protected]

Pár spoluprací

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments. Everyday. Only. Playful. Together.