Elka
Elka

Trenýrky pro páry. Spodní prádlo a oblečení pro páry. ELKA LOUNGE.


Párové spodní prádlo je ten nejlepší způsob, jak se vždy cítit blíž jeden druhému. Věříme, že ta správná jistota ve vztahu je někde pod drobnostmi jako je otvírání dveří dámě. A nemyslíme to obrazně. Trenýrky pro páry potěší každého, kdo do vztahu přináší pohodu a úsměv. O vaše příjemné dny se postarají naše párové trenýrky.

Trenýrky pro páry vyrábíme ve 3 variantách. První jsou párové trenýrky z klasické 100% bavlny, druhými jsou trenýrky pro páry z bavlněného saténu a jako třetí je tu naše novinka v podobě 100% bio bavlny s certifikací GOTS – nepřísnější certifikací na ekologické zpracování. Zamilujte se do párových trenýrek i vy.

Trenýrky pro páry však nejsou tím jediným, co pro „couple goals“ děláme. Pokud chcete být sladěni do páru, ale nosíte jiný typ prádla, můžete se sladit i do našeho běžného párového spodního prádla v podobě boxerek pro muže i ženy s doplněním dámských podprsenek ve stejném designu. Basic kousky pro každodenní párové ladění.

Novinkou je u nás také oblečení pro páry v podobě triček a mikin. Ať už je budete nosit společně nebo jen oba chcete mít v šatníku párové oblečení vyrobené z těch nejlepších materiálů. Mikiny pro páry vyrábíme z 95% bio bavlny, trička pro páry jsou vyrobena z 100% bio bavlny.

Zamilujte se i vy a poznejte trenýrky pro páry, klasické spodní prádlo pro páry a nebo oblečení pro páry.

A pokud už nejste jenom pár, mrkněte se na naše trenýrky pro celou rodinu nebo oblečení sladěné pro celou rodinu.

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments. Everyday. Only. Playful. Together.