Elka
Elka

Lásku v nás. Valentýnská kolekce ELKA LOUNGE.


Únor plný lásky přináší nejnovější valentýnskou kolekci od ELKA LOUNGE. A kdy jindy než letos oslavit den lásky v pohodlí?! Pořiďte si valentýnské trenýrky ELKA Lounge a užijte si den po svém! (O)slaďte se s partnerem, kamarádkou nebo celou rodinou. Vždyť láska má mnoho podob. A co si takhle užít klidnou chvilku jen tak s knížkou? Nebojte, samotné vás v tom nenecháme, dopřejeme vám skvělé střihy, heboučké materiály a pocit, že slušet vám to může i v pohodlí domova.

Že se s valentýnskými trenýrkami roztrhl pytel? Originál zůstává jeden. Vynalezli jsme valentýnské trenýrky pro páry a postupně pro celé rodiny a neslevujeme z nich ani nyní. Valentýnské trenky tvoří podstatnou část ducha naší značky a proto se jim stále náležitě věnujeme. Možná proto jsou naše valentýnské trenýrky stále jedním z nejprodávanějších pozorností na svátek, který možná většina z nás neslaví, ale využíváme jej jako další ze symbolů, kdy chceme udělat radost těm, které milujeme. A to jsou kromě našich protějšků naši nejmenší. Právě proto v naší valentýnské nabídce již několik let můžete vídat velmi oblíbené dětské valentýnské trenýrky.

Známe nejúspěšnější kombinace valentýnských trenýrek
Ano, rodinné sety stále velí většině objednávek, ale velmi časté jsou kombinace pánské valentýnské trenýrky + dámské valentýnské trenýrky. Nezaostávají ani kombinace dámských s dětskými a v neposlední řadě jsou tu pánské s dětskými... Což nám říká, že většina z nás při pořizování valentýnského dárku udělá radost i sobě. A tak to má být.

Naše valentýnské trenky jsou vyrobeny ze 100% bavlny, přesněji 100% bavlněného saténu, což z nich dělá číslo jedna na jakékoli relaxační aktivity. Valentýnské motivy trenýrek se snažíme navrhovat tak, aby mohly sloužit „all season“ a vy jste tak měli skvělé parťáky po celý rok.

ELKA už není jen o trenýrkách, a proto můžete udělat radost svým nejbližším i dalšími oblíbenými tipy na Valentýna. Co takhle basic kousky v podobě dámských body nebo spodního prádla z mikromodalu, který můžeme hrdě označovat jako „second skin“. Pro muže je ideálním valentýnským dárkem například pánská mikina nebo tričko z bio bavlny s certifikací GOTS. Dopřejte svým nejbližším to jediné spodní prádlo a loungewear, které si s vámi zaslouží být po celý den.

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments. Everyday. Only. Playful. Together.