Elka
Elka
Elka

Komu se nelení, tomu se jelení! Vánoční trenýrky pro celou rodinu, vánoční povlečení, sety ale i kvalitní základní kousky, které vydrží na věky.

Nechte je rozbalit si svého „měkkouše“ a užijte si ty pravé, pohodlné vánoční chvíle! Bez stresu, s úsměvem, v pohodlí a spolu. Vánoční trenýrky, vánoční povlečení či celé vánoční sety se postarají o opravdový úsměv na tváři. A nejen to, jak čas plyne i my si myslíme, že kvalitní Vánoční dárek je ten, který se opravdu užije a v tom musí mít prsty precizní výroba, nadčasový design a prémiové přírodní materiály. Už se také vidíte v té Vánoční idylce?

Možná se s Vánočními trenýrkami roztrhl pytel, ale originál zůstává jeden. Vynalezli jsme vánoční trenýrky pro páry, postupně pro celé rodiny a neslevujeme z nich ani nyní. Lpíme na jednoduchém čistém designu, ale ani ten nemusí být nudný, že? Leto se nelení, letos se jelení! Vánoční trenýrky tvoří DNA naší značky, a také představují každoroční klasiku pro tisíce našich spokojených zákazníků. Že jste je ještě nevyzkoušeli? Možná je na čase právě tento rok. Stejně jako každý rok jsme pro vás připravili limitovaný Vánoční vzor, který v sobě snoubí hravost a eleganci našeho nejoblíbenějšího období roku. Pozor zároveň opakujeme nejúspěšnější designy vánočního spodního prádla z minulých let – bestsellery jsou zkrátka zárukou úspěchu, tak proč je měnit?

Stejnou perličku přinášíme i u Vánočního povlečení, které po léta tvoří velmi rychle vyprodanou limitku. A v tom necháváme její kouzlo stále. Vánoční povlečení jsme navíc obohatili dalšími doplňky, které se postarají o krásný Vánoční dárek jako celek.

Známe oblíbené kombinace
Bezesporu nejprodávanější jsou kombinace spodního prádla pro celou rodinu. Kevin, společný outfit, vánoční povlečení, něco dobrého... k nezaplacení. Avšak druhou nejčastější variantou jsou vánoční trenýrky pro páry.

A jelikož v ELKA LOUNGE už to není jen o vánočních trenýrkách a povlečení, můžete mrknout na spoustu dalších kousků z naší nabídky. Basic dámská body, dámské boxerky a podprsenky, pánská trička nebo mikiny. Vše vyrobeno eticky z těch nejlepších materiálů. Mrkněte i na naše nové štítky a všimněte si, které produkty jsou vyrobené z materiálů s certifikací GOTS.

#vánoční trenýrky pro páry #rodinné vánoční trenýrky #vánoční povlečení #vánoční basics

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments. Everyday. Only. Playful. Together.