Elka
Elka
Elka

Vánoční trenýrky, vánoční spodní prádlo pro celou rodinu

O čem Vánoce doopravdy jsou? O lásce a pohodlí, o blízkosti těch, které máme rádi. A právě to s námi letos zvládnete. Nemusíte mít napečeno a ke stromku si sedat ve vyžehlených košilích. K rozzářeným společným chvílím vám letos postačí naše vánoční trenýrky. Tento rok je totiž na programu pohoda do poslední nitky. Rozbalte si svého „měkkouše“ a užijte si ty pravé, pohodlné vánoční chvíle! Bez stresu, s úsměvem, v pohodlí a spolu. Vánoční trenýrky pro páry nebo celé rodiny ELKA! To nejlepší pohodlí pro celou rodinu.

Možná se s nimi roztrhl pytel, ale originál zůstává jeden. Vynalezli jsme vánoční trenýrky pro páry, postupně pro celé rodiny a neslevujeme z nich ani nyní. Vánoční trenýrky tvoří DNA naší značky, a také představují každoroční klasiku pro tisíce našich spokojených zákazníků. Že jste je ještě nevyzkoušeli? Možná je na čase právě tento rok. Stejně jako každý rok pro vás připravujeme několik nových vánočních vzorů, které v sobě snoubí hravost a eleganci našeho nejoblíbenějšího období roku. Pozor zároveň opakujeme nejúspěšnější designy vánočního spodního prádla z minulých let – bestsellery jsou zkrátka zárukou úspěchu, tak proč je měnit?

Známe oblíbené kombinace vánočních trenýrek
Bezesporu nejprodávanější jsou kombinace spodního prádla pro celou rodinu. Kevin, společný outfit, něco dobrého... k nezaplacení. Avšak druhou nejčastější variantou jsou edice pánské vánoční trenýrky + dětské vánoční trenýrky. No a poslední, nejprodávanější variantou jsou samotné dámské vánoční trenýrky nebo vánoční trenýrky pro páry.

Vyberte si váš oblíbený motiv vánočního spodního prádla a vykouzlete opravdový úsměv na tváři svým nejbližším. Jsou to totiž maličkosti, které dávají Vánocům to opravdové kouzlo. A to „měkkouš“ v podobě vánočních trenýrek od ELKA umí!

A jelikož ELKA už není jen o trenýrkách, můžete mrknout na spoustu dalších kousků z naší nabídky. Basic dámská body, dámské boxerky a podprsenky, pánská trička nebo mikiny. Vše vyrobeno eticky z těch nejlepších materiálů. Mrkněte i na naše nové štítky a všimněte si, které produkty jsou vyrobené z materiálů s certifikací GOTS.

#vánoční trenýrky pro páry #rodinné vánoční trenýrky

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments. Everyday. Only. Playful. Together.