Elka
Elka
Elka

Spodní prádlo a loungewear ELKA LOUNGE výhodněji

V této kategorii naleznete každý týden nový mix bestsellerů, které si můžete pořídit za speciální cenu. Objevujte své oblíbené produkty za zvýhodněné ceny. Od triček po boxerky, rodinné trenýrky, dámské prádlo i povlečení. Zkrátka vše, co máte rádi.

Pokud stejně jako my patříte k milovníkům všech společných chvil, pak se zřejmě porozhlížíte po trenýrkách pro páry nebo celé rodiny. Co je lepšího než bezelstně celé dny relaxovat a ještě všemu dodat atmosféru #matchy outfitem? Vybírejte z ELKA LOUNGE zvýhodněných produktů a dopřejte vaším YOURMOMENTS to nejlepší prádlo na doma nebo na spaní. 

Nebo jste možná jen fanouškem etické módy a těch nejkvalitnějších materiálů. Vybírejte z desítek basic kousků spodního prádla a loungewear, které není třeba každý rok měnit. Právě dámská body, dámské podprsenky nebo pánská trička jsou tím, ž čeho můžete vytvářet desítky outfitů, a které jsou "made to last". A i když nakupujete eticky, můžete nakupovat výhodněji. Vybírejte z desítek zvýhodněných produktů ELKA LOUNGE v cenové akci. 

Věděli jste vůbec, že v ELKA děláme i povlečení a další kousky z Home & Deco? Třeba budete mít štěstí a právě povlečení nebo relaxační masky v našem výběru výhodněji objevíte. 

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments. Everyday. Only. Playful. Together.